İngiltere Şubemizde Hizmetinizdeyiz

Hospitadent İngiltere İrtibat Ofisi Londra’da Hizmete Giriyor


İngiltere’de yaşayan vatandaşlarımız için artık diş muayene ve tedavi planlarını ertelemeye gerek kalmayacak. Diş hekimliği konusunda Türkiye’nin en büyük hastane zinciri olan Hospitadent Dental Grup, İngiltere’de irtibat ve muayene ofisi açıyor. 


Birçok Avrupa ülkesi gibi İngiltere’de yaşayan Türk vatandaşları için de diş tedavileri, her zaman zor ve maliyetlidir. İstenen tedavilerin yaptırılamaması ve yüksek ücretler yüzünden birçok kişi diş bakımlarını erteleyip, Türkiye’de olduğu dönemlere denk getirmeye çalışır. 


Hospitadent Dental Grup, Türkiye, Almanya, Hollanda ve Çin’in ardından İngiltere’yi de hizmet şemsiyesi altına alıyor. Bu sayede hem İngiltere’de yaşayan Türkler hem de diğer Birleşik Krallık yurttaşlarından diş tedavilerini Türkiye’de yaptırmayı düşünenler, tedavi ve seyahat sürecini çok daha kolay ve önceden planlayabilecek. 


KNIGHTSBRIDGE DENTAL AND MEDICAL CONSULTANCY İLE GÜÇBİRLİĞİ 


İngiltere’de yapacağı çalışmalara ve ileriye dönük yatırımlarına büyük önem veren Hospitadent Dental Grup, bu ülkedeki faaliyetleri için Knightsbridge Dental & Medical Consultancy şirketi ile güçbirliği yaptı.


Kısa dönem hedefler için bir yıllık, orta vadeli hedefler için ise 3 yıllık olarak hazırlanan projeksiyonlar adım adım hayata geçirilmeye başlandı.


Hospitadent Dental Grup ve Knightsbridge Dental & Medical Consultancy’nin Birleşik Krallık’ta birlikte gerçekleştireceği faaliyetleri ise, ulusal ve uluslararası alanda geniş çalışmaları ve tecrübesi bulunan Dr. Mustafa Bekerecioğlu yönetiyor.


Hospitadent UK Genel Müdürü olarak çalışmalarına başlayan Dr. Mustafa Bekerecioğlu, uzun yıllardır diş hekimliği ve estetik alanında İstanbul, Londra, Lefkoşa ve Bakü’de verdiği kapsamlı eğitimlerle de tanınıyor. 


İNGİLTERE’DEN GELENLERE BÜTÜN ŞUBELERDE ÜCRETSİZ DENTAL CHECK-UP


Türkiye’nin en geniş diş hastane zinciri olan ve İstanbul, Kayseri, Frankfurt, Den Haag’da toplam 10 hastane; Çin ve İngiltere’de muayene ve irtibat ofisi olmak üzere 12 noktada hizmet veren Hospitadent’in İngiltere Ofisi, İngiltere’de yaşayan tüm Türk vatandaşlarına ve İkamet edenler ücretsiz muayene servisi sunacak ve detaylı bir rapor ile  diş tedavileri için neler gerektiğini bildirecek. 


Konuya ilişkin bir açıklama yapan Hospitadent UK Genel Müdürü Dr. Mustafa Bekerecioğlu “Yıllardır İngiltere’den hastalarımız oluyor. İngiltere, şirket olarak bizim şube açmak istediğimiz yerlerin başında geliyordu. Nihayet bunun için ilk adımı atıyoruz. Yaz başında aktif olarak Londra'da olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.


Yaptığı açıklamada “Buradan vatandaşlarımıza bir müjde daha vermek istiyorum” diyen Dr. Bekerecioğlu, yaz döneminde vatandaşlarımızın birçoğunun, tatil ve akraba ziyareti için memleketlerine gittiğini, bu yüzden de onlara yönelik çok güzel bir kampanya başlattıklarını ifade etti.


İngiltere Ofisi’nin bir ‘merhaba’ hediyesi olarak, Hospitadent’in Türkiye’deki bütün şubelerinde, İngiltere’den gelecek herkese ücretsiz dental check-up hizmeti sunuluyor. 2020 yılı sonuna kadar sürecek kampanyada, detaylı muayene, tedavi planlaması ve panoramik röntgenin yanısıra gerekli olduğu durumlarda dental volumetrik tomografi (DVT) de ücretsiz olarak yapılıyor. 


İNGİLTERE HASTALARINA ÖZEL HİZMET HATTI


Yaptığı açıklamada “Vatandaşlarımız Türkiye’de oldukları süre içerisinde veya Türkiye’ye gelmeden önce bizleri arayarak ücretsiz muayene servisimizden istifade edebilirler” ifadesini kullanan Dr. Bekerecioğlu, bu hizmete özel bir hasta temsilcisinin atandığını ve ayrı bir telefon hattı tahsis edildiğini bildirdi.


İngiltere’den gelecek hastalar, Türkiye’deki herhangi bir Hospitadent şubesine doğrudan başvurabilecekleri gibi aşağıdaki telefon numaralarından veya eposta adresinden kendilerine özel tahsis edilmiş hasta temsilcisine ulaşarak da randevularını düzenletebiliyor.


+44 20 3820 7955

+90 505 159 80 61

uk@hospitadent.com


İngiltere’deki kontak ofislerinin faaliyete başladığını ancak şu an için sadece irtibat ve randevu hizmeti verdiğini ifade eden Hospitadent UK Genel Müdürü Dr. Mustafa Bekerecioğlu, Covid-19 kısıtlamalarının kalkmasının ardından muayene ve tedavi planlama hizmetine de başlayacaklarını belirtti.


Hospitadent UK Ofisi, yakın bir dönemde ise tedavi sonrası (post-op) desteği verebilmeyi ve ufak tedavileri burada yapabilecek duruma gelmeyi planlıyor.


TÜM ŞUBELER BİLGİLENDİRİLDİ


İstanbul ve Kayseri’deki bütün Hospitadent diş hastanelerinin bu konuda bilgilendirildiğini ifade eden Hospitadent UK Genel Müdürü Dr. Mustafa Bekerecioğlu “İngiltere’den tüm gelen misafirlerimiz , herhangi bir şubemize başvurup İngiltere’deki adresleri ile kayıt yaptırdıkları takdirde bu imkândan yararlanabilecek” dedi.


Dr. Bekerecioğlu açıklamasını şu sözlerle tamamladı: 


“2006 yılından beri İstanbul, Kayseri, Frankfurt ve Den Haag ’daki diş hastanelerimiz ve Çin’deki irtibat ofisimizle hizmet veriyoruz. Hizmet yelpazemizi İngiltere sınırlarına taşımak bizim için gurur verici bir durum. Burada yaşayan vatandaşlarımızın ayağına Hospitadent kalitesini getirmenin yanısıra İngiltere halkını da gerçekten kaliteli diş hekimliği hizmetiyle tanıştırmış oluyoruz.’’


Tatil için Türkiye’ye gitmeden önce ücretsiz muayene olmak ve tedavi planı oluşturmak için, sizin özel olarak görevlendirilmiş hasta temsilcimize +44 20 3820 7955 veya +90 505 159 80 61 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Bize email ile ulaşmak isteyenler için eposta adresimiz ise uk@hospitadent.com


İngiltere’de yaşayan tüm vatandaşlarımızı ücretsiz dental check-up yaptırmak ve bir fincan kahve içmek üzere Türkiye’deki şubelerimize bekliyoruz.”

THE STEVIE
AWARDS
2018

YILIN EN YENİLİKÇİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÖDÜLÜ

SAĞLIK
TURİZMİ BİRİNCİSİ

DİŞ TEDAVİ HİZMETLERİNDE 1., TÜM SAĞLIK KURULUŞLARI ARASINDA 15.

TÜRKİYE'NİN
EN ÇOK ÇALIŞANI
OLAN LİDER DİŞ SAĞLIĞI
GRUBU

EN KISA SÜREDE

SİZİ ARAYALIM

×MENÜ Anasayfa Kurumsal Hizmetlerimiz Hekimlerimiz Kampanyalar Makaleler İletişim